[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابروهای پرپشت و مدل دار در زیبایی چشم ها نقش بسزایی را ایفا می کند. اما گاهی به دلایلی مانند بروز برخی بیماری ها و عوارض برخی درمان ها مانند شیمی درمانی ابروها دچار ریزش و کم پشتی می شوند. اما روشی به نام کاشت این مشکل را برطرف کرده و با استفاده از آن می توان در مناطقی که موها دچار ریزش شده می توان از موهای طبیعی از جنس موهای خود فرد استفاده کرد. در بالاتر از ۹۰ درصد از موهای ناحیه بالای گوش و پشت سر استفاده می شود. اما خاصیت و ماهیت موها در مناطق مختلف باهم متفاوت است. به طور مثال موهای بالای گوش نازک تر و موهای پشت سر ضخیم تر می باشد و بستگی به شرایط ، موقعیت، شکل مو و حالت پیچ داشتن یا فر بودن یا نبودن از این موها برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشته می شود. در کاشت ابرو باید از موهای نازک تر استفاده شود.

ابروهای پرپشت و مدل دار در زیبایی چشم ها نقش بسزایی را ایفا می کند. اما روشی به نام کاشت این مشکل را برطرف کرده. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

  • کاشت ابرو در آقایان

معمولا اکثر آقایان کاندیدای کاشت، ترمیم، پرپشت و تراکم دادن به ابرو نیستند. آقایانی که موهای ابروی آنها کمی کم پشت شده باشد و یا اینکه بخواهند با کاشت ابرو این نواقص را جبران کنند از کاشت استفاده نمی کنند. آقایان بیشتر زمانی کاشت انجام می دهند که اسکار یا خط بخیه داخل ابروی آنها وجود داشته باشد یا بر اثر تصادف شکستگی قسمتی از ابرو ایجاد شده باشد که برای درمان اقدام می کنند.

  • کاشت ابرو در خانم ها

کاشت ابرو بالای ۹۰ درصد مختص خانم ها می باشد. در مواردی که بخشی از ابرو وجود نداشته باشد یا ابروها به هردلیلی کم پشت شده باشند یا بخواهند دنباله ابرو را به سمت بالا بکشند از این روش استفاده می کنند. اما کاشت ابرو نسبت به ابروی طبیعی کیفیت پایین تری دارد. اگر کاشت ابرو در مراکزی که تجربه کامل و کافی را در این زمینه داشته باشند، انجام شود بسیار خاص و زیبا می شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو

جهت خواب موها در ابرو

در ابتدای انجام کاشت ابرو موها به سرعت رشد می کنند اما به مرور زمان رشد این موها کمتر می شود و مانند موی طبیعی به رشد خود ادامه می دهد. معمولا در منطقه تاج ابرو موها به سمت بالا، در قسمت بالای ابرو خواب موها به سمت پایین و در قسمت پایین ابرو خواب موها به طرف بالا است. خواب ابرو در آقایان و خانم ها با یکدیگر متفاوت است. معمولا در خانم ها قسمت پایین ابرو که معمولا خواب که به سمت بالا است معمولا برداشته می شود بنابراین نیازی به پیوند در این منطقه نیست ولی در آقایان مو باید در همه قسمت ها پیوند زده شود.

زاویه مناسب موهای ابرو

هر کدام از موهای ابرو زاویه خاص خود را دارند. زاویه پیوند مو شاید تندترین زاویه ای است که معمولا در کاشت استفاده می شود. این زاویه حدود ۱۰ درجه است که باید با تکنیک های خاص پیوند شود تا خواب طبیعی پیدا کند. کاشت ابرو از نظر تشخیص برای خواب مویی که برای شخص کاشته می شود بسیار مهم است. اگر خواب این موها طبیعی نباشد هر کدام از موها در یک جهت رشد می کنند و برای شخص بیشتر آزار دهنده می باشد تا اینکه نتیجه ای لذت بخش را ایجاد کند.

منافذی که برای کاشت ابرو ایجاد می شود باید توسط یک پزشک متبحر که اطلاعات دقیقی از نحوه خواب ابرو دارد انجام شود. معمولا در هر منفذ یک مو قرار داده می شود تا ظاهر غیرطبیعی جلوه نکند.

مقالات مرتبط:

کاشت مو

پاسخ

19 − چهار =