[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

پنج کاری که باید بعد از کاشت مو انجام داد

پنج کاری که باید بعد از کاشت مو انجام داد

پنج کاری که باید بلافاصله بعد از کاشت مو انجام داد تا نتیجه بهتری از کاشت مو بگیرید و خطر عفونت را کاهش دهید و بالاخره برای آن که سریعتر موهای منتقل شده به ناحیه دیگر رشد کنند :

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

 

  • سیگار نکشید . بسیاری از افراد قبل از انجام کاشت مو اعتیاد شدید به سیگار دارند اما باید بدانید که رابطه مستقیمی بین سیگار کشیدن و از دست دادن مو در مردان و زنان وجود دارد . بسیاری از کلینیک های پوست و مو و پزشکان توصیه می کنند که یک یا دو هفته قبل و یک یا دو هفته بعد از کاشت مو سیگار نکشید . کسانی که مداوم سیگار می کشند DNA موجود در فولیکول موهای خود را با این کار تغییر می دهند و می تواند الگوی رشد را در فولیکول مو تغییر داده و خراب کند . رگهای خونی زیادی وجود دارند که مواد غذایی و اکسیژن را از طریق خون به ریشه می رسانند .با سیگار کشیدن به مرور این رگها بسته شده یا از بین می روند .
  • آنتی بیوتیک ها . شما باید مقداری آنتی بیوتیک دریافت کنید اگر نمی خواهید که دچار عفونت شوید . بدون آنتی بیوتیک خطر عفونت خیلی بیشتر می شود . هر کلینیک خوبی که کاشت مو را انجام می دهد حتما باید برای شما بعد از کاشت آنتی بیوتیک تجویز کند تا با این کار از عفونت روی پوست سر جلوگیری کنید .
  • قرص های ضد تورم که ممکن است کپسول باشند . اگر شما نمی خواهید در محل کاشت و اطراف آن در صورتتان تورم داشته باشید و تیره شدن پوست صورت در اطراف محل کاشت را کاهش دهید حتما باید مقداری قرص های ضد تورم را مصرف کنید . بدون آن ها ممکن است که برای یک هفته یا چندین روز تورم داشته باشید . برخی کلینیک ها این قرص ها را قبل از انجام عمل به بیمار می دهند پس خطر تورم بسیار کمتر می شود .پس حتما از جراح خود قبل از عمل در مورد داروهایی که می توانید قبل از عمل مصرف کنید تا تورمی را که بعد از عمل ممکن است ایجاد شود را از بین ببرد .
  • استفاده از لوسیون . یک لوسیون طبیعی می تواند بعد از اولین یا دومین شب بعد از عمل که در مناطقی که نمونه از آن ها برداشته شده است بسیار کمک کننده باشد . به این صورت که ۵ یا ۶ قطره از لوسیون برداشته و آن را به صورت ضربه زدن به محل برداشت می زنیم و نباید آن را مالید و فقط باید ضربه بزنید . البته لوسیون را نباید درمنطقه ای که کاشت انجام شده استفاده کرد بلکه فقط در منطقه ای که برداشت انجام شده از لوسیون استفاده می کنیم و بعد از چندین روز یا یک هفته استفاده از لوسیون را در منطق جلوی سر که انتقال درآن انجام شده است را شروع می کنیم . بعد از استفاده برای یک ساعت که پوست شما آن را جذب کرد می توانید آن را با  آب گرم بشویید . لوسیون بسیار مهم است و به خوب شدن ناحیه برداشت بشیار کمک می کند که معمولا بهتر است دوبار در روز استفاده شود .
  • فوم . که آنرا کاملا تکان می دهید و فوم بیرون می اید که شبیه فوم اصلاح است و هنگامی که شروع به ضربه زدن با آن به پوست سر در ناحیه برداشت و ناحیه کاشت می کنید . استفاده از آن را بعد از یک روز از عمل کاشت مو شروع می کنید . به آرامی ضربه می زنید . بعد از شستن لوسیون یک ساعت صبر کنید و سپس فوم را استفاده کنید . بعد از آن بعد از چندین دقیقه می توانید آن را بشویید .
پنج کاری که بعد از کاشت مو باید انجام داد

پنج کاری که بعد از کاشت مو باید انجام داد

 

نتیجه

انجام این پنج کار بعد از انجام کاشت بسیار کمک کننده هستند و باعث می شوند که محل برداشت زودتر خوب شده و موی منتقل شده در محل کاشت بهتر رشد کند .

 

 

 

پاسخ

4 × 4 =