[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک در ایران به وسیله جراحان زبده انجام می شود که در لیپوماتیک تخصص دارند . قبل از این که جراحی لیپوماتیک در ایران فراگیر شود ، لیپوساکشن جراحی خیلی عمومی و فراگیری بود اما به دلیل صدماتی که به بدن وارد می کرد از ده خارج و این روزها لیپوماتیک جای آن را گرفته است . برای اطلاع از هزینه های لیپوماتیک با کلینیک زیبایی تسنیم تماس حاصل نمایید .

یکی از روش های مناسب به منظور از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر می باشد . در روش لیزر از پرتوهای نور استفاده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

 

لیپوماتیک چیست ؟

لیپوماتیک یک روش زیبایی برای بیرون آوردن چربی ها از بدن می باشد . مانند تکنیک لیپوساکشن معمولی جراح برشهایی در ناحیه هایی از بدن که روی آن کار می شود ، ایجاد می کند و سپس تونل هایی می سازد که کانولا می تواند واردآن ها شود و به نواحیی که حاوی چربی است دسترسی پیدا کند . یک بار که تونلها ایجاد می شود سپس بیهوشی داده می شود که بیمار پس از آن نمی تواند اعمال درمانی را احساس کند . یک وسیله که کانولا نامیده می شود سپس وارد برش ها می شود که به وسیله آن چربی ها به بیرون ساکشن می شوند.

به وسیله متد لیپوماتیک کانولا ویبره می کند که باعث می شود چربی ها شکسته شده و این کار در ساکشن کردن چربی ها به خارج بسیار موثر است .

لیپوماتیک یک عملیات با یک دستگاه رایج است که در این اواخر با تضمین چک شدن در همان روز و لیپوساکشن راحت می باشد که متد لیزر و وایزر را که در لیپوساکشن کلاسیک استفاده می شد را در سایه خود قرار می  دهد.

این روش که توسط  FDA پذیرفته شده است، به راحتی اجازه می دهد که کانولا ها به زیر پوست تزریق شده و فقط بافت چربی را مکش می کنند . به این دلیل که هیچ مداخله ای در ارتباط با عضلات یا پوست انجام نمی شود ، هیچ عوارض جلدی مانند کبودی ، ورم و غیره ایجاد نمی کند .

به مدد لیپوماتیک که بیهوشی موضعی برای آن انجام می گیرد ، بازگشت به زندگی اجتماعی بسیار سریعتر می باشد . دوره عملیات یکی ازجنبه های سودمند بیهوشی موضعی است .عملیات در طول ۲ یا ۳ ساعت کامل می شود که بر اساس میانگین سرعت مکش می باشد .شما می تواند بعد از عمل راه بروید .

این روزها بسیاری از پزشکان ، هنرمندان و بیزینس من ها و سیاستمداران می توانند زمان خود را با سودمندی این روش حفظ کنند و بلافاصله به سرکار خود برگردند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک

همزمان ، هنگتمی که چربی به وسیله کانولاهای ویبره کننده مکیده می شود ، پوست و بافت عضلات بسیار سریعتر و موثرتربه یکدیگرمی چسبند و یک حس تنش گسترش می یابد . همین موضوع دلیل آن است که تاثیر  سفت شدن به روی پوست نمی افتد . برای اطلاعات جزیی تر ، آزمایشات دقیقتر و ارقام دقیق در مورد لیپوماتیک ، به صورت رودررو با پزشکان ما در کلینیک تسنیم صحبت کنید . همچنین بادی جت نیز د ر کلینیک ما صورت می گیرد .

نتیجه

چرا لیپوماتیک ؟

در جراحی پلاستیک در ایران با جراحان پلاستیک زبده که در لیپوماتیک تجربه دارند صورت می گیرد . مشتریان ما همیشه از نتیجه کار با روش ها و سرویس هایی که ما ارئه می دهیم ، راضی خواهند بود .

پاسخ

سیزده + 3 =