[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

لاغری با LPG

لاغری با LPG

 

آخرین تکنولوژی ها و تخصص متخصصان صنعت زیبایی در حال حاضر به شما کمک می کند با استفاده از بهترین و موثر ترین نتایج خود را به نمایش بگذارید. فقط در خانه زیبایی ما می توانید درمان با تکنیک نوآورانه امروز را انجام دهید، یعنی ماساژ با استفاده از یک دستگاه خاص که پوست را شل کرده و باعث اصلاح نواقص بدن می شود، این دستگاه LPG نام دارد و اندازه بدن و سلولیت را کاهش می دهد.

  این دستگاه یک  محصول از LPG است که یک تکنولوژی آنی سلولیت می باشد که تاثیر آن اثبات شده و ماندگاری آن طولانی است . این تکنولوژی برای طیف وسیعی از درمان ها بر طبق ناحیه ای که شما می خواهید درمان کنید، پیشنهاد می شود .

تنظیمات فوق العاده دقیق آن به لطف حسگر یکپارچه شناسایی پوست (ASI) برای یک درمان شخصی و موثر که کاملا با تمام ویژگی های بافت سازگار است را نتیجه می دهد.

عکس لاغری با LPG

عکس لاغری با LPG

درمان با LPG

درمان با LPG  نتایج طولانی مدت و بلافاصله را گارانتی می کند . درمان های پیشنهادی در مرکز ما به صورت زیر است :

 • تکنولوژی ضد پیری صورت که اجازه می دهد که علائم پیری پوست در نقاط عمیق بازسازی شود . با استفاده از ضرباتی در حد میکرو در سطح پوست سلولها همسان سازی شده و ایجاد طبیعی کلاژن و الاستین در آن ها تقویت می شود . برای تقویت بیشتر انعطاف پذیری پوست و روشنایی غیر قابل مقایسه با قبل . روشنی پوست بلافاصله در رنگ آن صورت می گیرد ،خطوط برطرف می شوند و چروک ها از بین می روند.
 • با تاثیر ضد احتباس آب ، پوست کمتر فشرده می شود و پف حذف می شود .
 • حجم سلول های چربی تحت یک نوع “کشش”  قرار می گیرند که دیگر گردش خون را محدود نمی کنند و پوست صاف می شود.
 • مبارزه با مناطق چربی موضعی تعداد سلول های چربی کاهش می یابد و پوست از اضافه وزن بیش از حد رهایی می یابدو پوست به نوعی تن رنگی می یابد .
 • درمان پاهای سنگین آنها سبک تر و باریک تر می شوند و گردش خون بازسازی می شود. درد کمی از دست میرود.
 • درمان پوست چرب یک تمرین بالانس واقعی از تمام بافتها است که باعث می شود تا شروع به تولید کلاژن کند و پوست را بازسازی کند.        ·
 • درمان بعد از بارداری، این درمان به زنان کمک می کند تا فورا بعد از بارداری خود را بهبود ببخشند.
 •    درمان چربی در مردان به دلایل ژنتیکی می باشد، مردان سلولیت ندارند، اما چربی آنها در مناطق بسیار خاص ذخیره می شود. پس از درمان، این موضوع تغییر شکل داده می شود و عضلات دوباره ظاهر می شوند.

تعداد جلسات لازم جهت درمان با LPG

·      تعداد جلسات و مدت زمان تعیین شده به ترتیب حوزه هایی هستند که باید مورد رسیدگی قرار گیرند و بسته به ناحیه مورد درمان و خصوصیات ژنتیکی پوست فرد متفاوت است .

 یکی از روش های مناسب به منظور از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر می باشد . در روش لیزر از پرتوهای نور استفاده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

 

 فواید LPG

 •       تهاجمی نیستند
 •  خشونت آمیز نیستند
 • خرابی به بار نمی آورند
 •   عوارض جانبی ندارند

 

نتیجه

این تکنولوژی یک تکنولوژی است که ماساژ عمیق مکانیکی قابل تجدید است . این روش ۱۰۰% طبیعی و موثر است ، و بافت های بدن و صورت را مورد هدف قرار می دهد ، شامل پوست ، عضلات و خون و چرخه لنفاوی می باشد. این دستگاه اثر ultraSdape را در لیپولیز به وسیله ماساژ عمیق ران، شکم و بازوها افزایش می دهد.      

پاسخ

16 − دوازده =