[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن
رنگدانه های تیره در پوست ناحیه واژن همیشه برای زنان آزاردهنده بوده است . در سال های اخیر راه های مختلفی برای حل این مشکل در بافت این قسمت به کار گرفته شده است اما هیچکدام از این درمان ها یک نتیجه دائمی و کامل برای بافت این قسمت نداشته است .
درمان های موضعی شیمیایی در گذشته برای سفید کردن واژن و مقعد به کار می رفت ولی عواقبی برای سلامتی پوست به دنبال داشت و نتیجه موقتی بود . به دلیل آنکه پوست در آن ناحیه بسیار حساس است تعداد زیادی عوارض جانبی با این عمل ایجاد می شد . دلیل این که چرا تکنولوژی به پزشکان ما اجازه می دهد تا از لیزر سفید کننده واژینال برای نتایج دائمی استفاده کنند همین موضوع می باشد .
بسیاری از زنان احساس نداشتن اعتماد به نفس درباره واژن تیره خود دارند که نتیجه ژن هایی که به ارث برده اند ، تغییرات هورمونی ، بعد از تولد ،افزایش سن یا عفونت باکتریایی می باشد . معمولا زنان خاورمیانه ، مدیترانه ای یا اقوام رنگین پوست ، لیزر واژینلا و مقعدی را برای سفید کردن تیرگی هایی که ارثی هستند و به دلیل تغییرات هورمونی یا افزایش سن بدتر شده اند، ترجیح می دهند .

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

چه کسانی گزینه هایی خوبی برای سفید کردن واژن هستند ؟
از زمانی که این نوع جراحی مطرح و رایج شد شرایطی برای افرادی که کاندیدای خوبی برای سفید کردن واژن هستند وجود داشته است :
• شما باید به گروه قومی تعلق داشته باشید که آن ها به صورت ژنتیکی که مستعد داشتن پوست تیره درآن ناحیه هستند.
• برخلاف سفید کردن شیمیایی بیشتر مردم با وضعیت خوش خیم ( باکتری های ملایم ) می توانند این درمان را دریافت کنند اما کسانی که لوپوس ، پسوریازیس ، هرپس یا زگیل ناحیه تناسلی دارند نمی توانند نتایج مثبتی دریافت کنند . با پزشک خود در این مورد صحبت کنید و اگر هر کدام از موارد زیر را دارید او را در جریان بگذارید.
• زنان و شریک جنسی آن ها که با ناامیدی در راطه جنسی و برانگیختگی جنسی کمتری مواجه شده اند.
• زنانی که که از ظاهر خود راضی نیستنند و از آن خجالت می کشند .
• زنانی که از تیرگی پوستی هورمونی رنج می کشند ، بعد از تولد دچار زخم شده اند و یا به علت افزایش سن دچار تیرگی شده اند .
• زنان و زنانی که مو را موهای ناحیه ژنیتال خود را برداشته اند و در زیر آن با پوست تیره مواجه شده اند .
• اگر ایده آل گرا هستید و برای داشتن سفیدی بعد از درمان حاضرید هزینه کنید .
اهداف درمان
پوست تیره ماندگار در ناحیه ژنیتال از تمرکز ملانین در زیر اپیدرم در آن ناحیه ناشی می شود . هدف لیزر سفید کننده واژینال این است که مشکل را با استفاه از لیزر خاصی که آن لایه ها از اپیدرم را که به رنگ تیره مربوط است، خارج کند .
حتی با با یک جلسه نیز نتایج دائمی هستند . یک جلسه که می تواند هر جا اتفاق بیافتد از ۱۵ تا ۴۵ دقیقه می باشد . لیزر سفید کننده آنال و واژینال به صورت قابل مقایسه ای امن تر و ساده تر از کرم های سفید کننده هستند.

 برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

نتیجه
استفاده از لیزر واژینال می تواند بسیار کمک کننده بوده و کیفیت زندگی افراد را بالا می برد و همچنین در زندگی جنسی و خانوادگی فرد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد . این روش بسیار امن و قابل اطمینان بوده ونتایج حاصل از آن دائمی است .

One thought on “سفید کردن واژن

 1. پریسا - فروردین ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۲۵ ب.ظ

  درود
  سفید کردن واژن فقط مختص زنان هستند و افراد متأهل، برای دوشیزه گان این امکان وجود دارد؟
  همچنین روشن کردن پوست در کشاله ران و زانو و آرنج هم امکان پذیر هست؟
  سپاس

  پاسخ

پاسخ

هفت + 18 =