[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

با گسترش روز افزون علم و دانش تکنیکال در علم طب و درمان بیماری های پوست و مشکلات پوستی هم تغیرات قابل ملاحظه ای مشاهده می شود. یکی از این تغیرات مزوتراپی می باشد. به طور کلی مزوتراپی در واقع برطرف نمودن مشکلات پوستی است که با تزریق به طور موضعی در پوست بدون استفاده از داروهای موضعی و سیستمی که در کل بدن گردش پیدا می کند، می باشد. برای بسیاری از افراد ریزش مو یک اتفاق اجتناب ناپذیر در زندگی می باشد. اما آیا می توان با تغیر در روش زندگی ریزش مو را کاهش داد و یا آن را متوقف کرد؟ در ادامه مطلب به این سوال پاسخ داده می شود. با ما همراه باشید.

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو یکی از خدمات کلینیک زیبایی تسنیم می باشد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

 

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یک روش کمک درمانی برای مواردی مانند کاهش چربی بدن، سلولیت، جوانسازی پوست و تقویت و رویش مو می باشد که معمولا با تزریق عصاره ها و ویتامین ها در ناحیه مورد نظر انجام می گیرد. با تزریق این موارد در ناحیه مورد نظر تحرک و تغذیه شده و باعث می شود کلاژن سازی و حالت الاستیسیته پوست افزایش پیدا کند.

مزوتراپی موی سر

کسانی که از عارضه ریزش مو رنج می برند معمولا راهکارهای متفاوتی را برای درمان آن به کار می گیرند که از بین این آنها ها موثرترین و بهترین روش، روش مزوتراپی است که به صورت کاملا مستقیم بر روی ریشه مو تاثیر بگذارد. در این روش درمانی تعداد زیادی تزریق در محل مورد نظر صورت می گیرد. بسته به محل مورد درمان، تیپ پوستی بیمار، نوع داروی مصرفی و تکنیک تزریق، پاسخ افراد متفاوت می باشد. طی مزوتراپی موی سر، موادی که برای تقویت فولیکول های مو نیاز است به صورت تزریقی و موضعی در ناحیه سر تزریق می شودکه باعث می شود فولیکول های مو تقویت شوند و از ریزش مو جلوگیری شود.

تعداد جلسات مزوتراپی سر

این روش معمولا تک جلسه ای نیست و حداقل تعداد جلسات ۴ جلسه است. مزوتراپی مو طی چندین جلسه انجام می شود سه جلسه اول هر دو هفته یک بار بعد از آن ماهی یک بار انجام می شود. میانگین زمان پاسخ دهی مو به این روش حدودا ۳ ماه می باشد که برخی از افراد سریع تر و برخی دیرتر پاسخ می دهند.

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو

عوارض مزوتراپی مو

این روش درمانی تقریبا هیچ عارضه خطرناکی ندارد تنها عارضه ای که ممکن است در برخی افراد رویت شود آلرژی های پوستی می باشد که بسته به نوع داروی مورد استفاده برای بیمار می باشد. همچنین پس از مزوتراپی ممکن است عوارضی مانند تورم قرمزی و درد مختصری ایجاد شود که این عوارض پس از چند روز برطرف می شود و بعد از آن معمولا نتایج بسیار رضایت بخشی را به همراه دارد .

نتیجه گیری

تنها نکته ای که بیماران باید به آن توجه کنند نوع داری مورد استفاده برای آنها می باشد. با توجه به تعدد داروها و تقلبی بودن آنها در بازار بیماران باید به این نکته توجه کنند که پزشک از چه نوع دارویی برای آنها استفاده می کنند و آیا تائیدیه دارند یا خیر؟ داروهای مورد تائید در حال حاضر داروهای محصول کشور فرانسه و اسپانیا می باشند که مورد تائید کشورهای اروپایی و سازمان غذا و دارو ایران و FTA آمریکا می باشند.

 

راه های ارتباطی با کلینیک زیبایی تسنیم:

۲۲۷۶۴۵۸۸ – ۲۲۷۶۵۲۸۵

info@tasnimclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

دو + 1 =