[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

هر خانمی در طول زندگی خود در اثر عواملی ممکن است با کاهش میزان استروژن در بدن خود روبه رو شود. استروژن ها گروهی از هورمون های زنانه می باشند که طی یک سیکل طبیعی در تخمدان ها تولید و آزاد می شود. این هورمون نقش بسیار مهمی در ایجاد رطوبت ناحیه داخلی واژن دارد. کاهش استروژن سبب خشکی و آتروفی واژن می شود و این مساله می تواند منجر به یک رابطه جنسی دردناک و گاها مشکلات ادراری شود. کاهش میزان هورمون استروژن به عوامل مختلفی بستگی دارد همچنین روش های درمانی بسیاری برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد که در ادامه مطلب به توضیح آنها پرداخته می شود.

هر خانمی در طول زندگی خود در اثر عواملی ممکن است با کاهش میزان استروژن در بدن خود روبه رو شود. کاهش استروژن سبب خشکی و آتروفی واژن می شود و این مساله می تواند منجر به یک رابطه جنسی دردناک و گاها مشکلات ادراری شود. شما عزیزان برای درمان این مشکلات می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

عوامل خشکی واژن

یکی از مهم ترین عامل خشکی واژن کاهش میزان سطح استروژن می باشد. بنابراین این هورمون در دوره شیردهی، سال های نزدیک به یائسگی و دوره یائسگی به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

نحوه عملکرد لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ یک سیستم غیرجراحی واژن می باشد. این لیزر دارای یک هندپیس می باشد که توسط آن امواج co2 فرانکشنال را با پالس های کوچک به سطح و عمق واژن برای تحریک مخاط واژن تابانده می شود. طی استفاده از این لیزر از یک بی حسی موضعی استفاده می شود و معمولا بدون درد و خونریزی می باشد. مدت زمان استفاده از این لیزر ۱۵ دقیقه می باشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای استفاده از این لیزر سه جلسه می باشد که به فاصله یک ماه تا ۶ هفته انجام می شود اما انجام این لیزر سالانه باید تکرار شود.

کاربردهای زیبایی لیزر مونالیزا

تنگ و سفت کردن کانال واژن

سفید کردن یا وایتنینگ ناحیه ژنیتال یا ناحیه تناسلی خانم ها

لابیاپلاستی

جوانسازی بافت واژن

کاربردهای درمانی لیزر مونالیزا تاچ

درمان بی اختیاری ادرار

برطرف نمودن سوزش، خارش در خانم ها

درمان یک سری عفونت های دستگاه تناسلی خانم ها

سفید کردن واژن

مساله مهم و شایعی که اکثر خانم ها با آن روبه رو هستند تیرگی ناحیه تناسلی می باشد. تیرگی ناحیه تناسلی به عوامل مختلفی مانند بالا رفتن سن و نزدیک شدن به سن یائسگی، بارداری، عوامل هورمونی، استفاده مکرر از ژیلت ها، چاقی و پوشیدن شلوار یا لباس زیر تنگ می باشد که می توان با استفاده از لیزر مونالیزا به راحتی تمام این مشکلات را برطرف کرد.

درمان بی اختیاری ادرار

در ابتدا ذکر این نکته ضروری است که در خانم ها، مثانه در همسایگی واژن قرار دارد. با بالا رفتن سن و در اثر عوامل مختلف ممکن است مشکل بی اختیاری ادرار برای خانم ها آزار دهنده باشد. امروزه با استفاده از لیزر مونالیزا این مشکل به آسانی برطرف می شود. لیزر مونالیزا با تقویت مخاط واژن و کلاژن سازی در این ناحیه باعث تقویت عضلات پشت مثانه نیز می شود. همچنین بی اختیاری واژن که به دنبال آتروفی و خشکی واژن و یا چیزی که خانم ها از آن به عنوان افتادگی از آن یاد می کنند با استفاده از این روش بهبودی چشمگیری اتفاق خواهد افتاد.

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

بهبود رابطه جنسی

روش های درمانی متعددی برای این مشکل وجود دارد. یکی از جدیدترین درمان ها استفاده از لیزر واژینال می باشد که با ایجاد کلاژن سازی در بافت واژینال می تواند باعث اصلاح این مساله شود. لیزر مونالیزا تاچ تغییرات خوبی در ناحیه واژینال ایجاد می کند و باعث بهبود آتروفی و خشکی و در نتیجه رابطه جنسی یک خانم می شود.

راه های ارتباطی با کلینیک تسنیم:

۲۲۷۶۴۵۸۸ – ۲۲۷۶۵۲۸۵

info@tasnimclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

سه × 1 =