[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

با افزایش سن و پس از بارداری خانم ها متوجه علائمی مرتبط با سلامت واژن خود می شوند که بر زندگی و سلامت آنها اثر گذار است. از جمله این مشکلات گشادی و شلی بافت واژن می باشد که به دلیل کاهش هورمون استروژن و پروژسترون و همچنین به دلیل زایمان های مکرر این بافت ها و دچار آسیب می شوند و حجم لبه های خارجی واژن کاهش پیدا می کند. شلی واژن حتی ممکن است در خانم هایی که بارداری و زایمان را تجربه نکرده اند نیز رخ دهد که این مسله تاثیر مستقیم بر روابط و زندگی زناشویی آنها دارد. در این میان خانم هایی که دچار یائسگی هستند به درمانی سریع برای این مشکل نیازمندند.

لیزر مونالیزا چگونه عمل می کند؟

لیزر مونالیزا یکی از روش هایی می باشد که برای درمان آتروفی و تنگ کردن و سفید کردن واژن تعبیه شده است. لیزر مونالیزا با استفاده از این لیزر CO2 فرکشنال به تمام دیواره های واژن اثر می گذارد. این لیزر با تحریک کلاژن در دیواره ها سبب درمان خشکی و تنگ کردن واژن می شود. این لیزر با اثر بر روی بافت پوششی داخل واژن باعث ایجاد کلاژن سازی و افزایش حجم بافت داخلی واژن نیز می شود.

یکی از روش های مناسب به منظور تنگ کردن واژن استفاده از لیزر مونالیزا  می باشد . در لیزر مونالیزا، لیزر CO2 فرکشنال به تمام دیواره های واژن اثر می گذارد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

مزایای لیزر مونالیزا تاچ

  • بسیار سریع و موثر عمل می کند
  • تنها در چند دقیقه انجام می شود
  • ۲ تا ۴ جلسه درمانی نیاز است
  • کاملا ساده و آسان انجام می شود
  • به هیچ ماده بیهوشی و مراقبت های ویژه پس از لیزر نیازی نمی باشد
  • وسیله ای مناسب برای حفظ سلامت واژن خانم ها می باشد

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر مونالیزا بسیار موثر می باشد. این روش بدون عارضه می باشد و نتایج خوبی را نیز به دنبال دارد. میزان گشاد و شل شدگی واژن در تمام افراد یکسان و به یک اندازه نمی باشد. از آنجایی که درمان تنگ کردن واژن یک درمان ثابت در دراز مدت نمی باشد ممکن است پس از انجام فرآیند تنگ کردن واژن، روند شل شدگی آن به مرور زمان اتفاق بیفتد.

بهترین سن برای انجام تنگ کردن واژن

بهترین سن برای انجام این روش از درمان بین ۳۰ تا ۵۰ سالگی می باشد.

مراقبت های لازم پس درمان تنگ کردن واژن با لیزر

روش درمان شلی واژن با لیزر یک روش کاملا سرپایی بدون هیچ گونه عارضه ای می باشد اما وجود مقداری  تورم در ناحیه مورد نظر ممکن است ایجاد شود. همچنین بعد از درمان به مدت یک هفته باید از هرگونه روابط جنسی پرهیز کرد اما ادامه به فعالیت های روزانه بلافاصله پس از انجام لیزر امکان پذیر می باشد.

 

راه های ارتباطی با کلینیک تسنیم:

۲۲۷۶۴۵۸۸ – ۲۲۷۶۵۲۸۵

info@tasnimclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

دو × 2 =