[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی یکی از مباحثی است که در سالهای اخیر رواج و جایگاه خاصی پیدا کرده. تزریق چربی امروزه عمومیت بسیار زیادی پیدا کرده است و جایگزین تعدادی از جراحی های زیبایی شده است. در قدیم برای درمان افتادگی و شلی پوست از جراحی کشیدن پوست به عنوان لیفتینگ پوست استفاده می شد. اما امروزه در بسیاری از موارد تزریق چربی جایگزین خوبی در لیفت شده است. زمانی که قوام پوست بسیار کم باشد و پوست شل شده باشد تزریق چربی نمی تواند جایگزین لیفت باشد بنابراین ترکیب لیفت و تزریق چربی روش ایده آلی خواهد بود، ولی در موارد دیگر که شلی پوست کم باشد و شدید نباشد می توان از تزریق چربی به جای لیفت استفاده کرد و جوانسازی خوبی را ایجاد کرد.

به مرور زمان علاوه بر اینکه کشش و ظاهر پوست دچار مشکل می شود حجم آن هم کم می شود.برای اصلاح این مشکل پوست باید حجم دهی شود  برای مشاوره و نعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس :  ۰۲۱  و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

بهترین زمان استفاده از تزریق چربی

به مرور زمان علاوه بر اینکه کشش و ظاهر پوست دچار مشکل می شود حجم آن هم کم می شود. برای اصلاح این مشکلات پوست باید حجم دهی شود تا ظاهری یکنواخت در آن ایجاد شود. آنچه که پایه اصلی این اصلاح و جوانسازی را ایجاد می کند، حجم دهی است. برای ایجاد یک چهره جوان و شاداب، برداشت چربی عمدتا از ناحیه شکم و گاهی از ناحیه پهلوها و در مواردی از ناحیه ران، باسن و قسمت های دیگر برداشته می شود و مراحلی روی چربی انجام می شود تا سلول های چربی ماندگاری طولانی تری داشته باشد و دچار آسیب کمتری شوند. هرچه آسیب کمتر باشد ماندگاری چربی ها طولانی تر خواهد بود.

مراحل انجام تزریق چربی

پس از انجام پروسه آماده سازی سلول های چربی و تغلیظ آنها، برای تزریق آماده می شوند. بعد از انجام اندازه گیری ها و تعیین نواحی تزریق چربی در صورت انجام می شود. بخش هایی که عمدتا تزریق انجام می شود گونه ها و پایین چشم ها، قسمت خلفی گونه و در بخش هایی که فرورفتگی داشته باشد، شقیقه ها، دم ابرو برای بالا بردن آن، بین بینی و لب می باشد. در کسانی که ناحیه چانه آنها نیاز به تقویت داشته باشد نیز چربی تزریق می شود.

تزریق چربی

تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی

از قسمت بالا به سمت پایین صورت ماندگاری چربی کاهش پیدا می کند به طور مثال اگر در ناحیه گونه، تزریق  به صورت دقیق و ظریف باشد احتمال ماندگاری این چربی ۹۰ درصد است و به مدت طولانی باقی می ماند. زیر چشم ها بین ۹۰ تا ۱۰۰ درصد ولی در چینی که بین بینی و لب است حدودا ۷۰ درصد ماندگاری دارد و در لب این ماندگاری کمتر از ۷۰ درصد می باشد.

دفعات تزریق و فواید استفاده از این روش

تزریق چربی حداقل دو بار نیاز به انجام دارد. در این روش بیمار بیهوش نمی شود و فقط با یک بی حسی عمیق و بی درد تزریق انجام می شود. در این روش نتیجه کار به صورت کاملا طبیعی است. ماده ای که تزریق می شود از خود بدن فرد می باشد و هیچ عارضه ای ندارد، بدن ماده را پس نمی زند و احتمال ایجاد عفونت در این روش بسیار ناچیز می باشد و اگر تزریق درست و بجا و با ظرافت های خاص خود تزریق شود ماندگاری طولانی دارد.

پاسخ

سیزده − ده =