[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

تزریق فیلر

تزریق فیلر

در فیلر ها اصولا ترکیب هایی مانند کلاژن، کلسیم هیدروکسید، هیالورونیک اسید و … تشکیل می شوند که منجر به کاهش و یا رفع دائمی در جای زخم، چین و چروک و یا همچنین فرم دهی لب و … می گردند. تمامی این مراحل به منظور جوانسازی پوست انجام می شود. اما عوارض جانبی تزریق فیلر چیست ؟ دوره نقاهت بعد از تزریق فیلر به چه صورت است ؟

جوانسازی صورت با فیلر

هر چه سن بالا می روند، در نتیجه تغییراتی در چهره ایجاد می شود. از جمله این تغییرات افتادگی پوست و نمایان شدن چین و چروک است. علاوه بر افزایش سن عواملی همچون نور خورشید، حرکت زیاد ماهیچه ها و … نیز باعث ایجاد این تغییرات در حتی در سنین کم می شود.

فیلر ممکن است ماندگاری کوتاه مدت و یا بلند مدت داشته باشد که با توجه به شرایط هر فرد و نوع فیلر مورد نظر متفاوت است.

دلایل انجام فیلر ها نیز مختلف است . گاهی به عنوان یک رفع کننده چین و چروک و خطوط از آن ها استفاده می شود. برخی از فیلر ها منجر به افزایش حجم در لب ها می گردد.

انواع فیلر

در ادامه برخی از انواع فیلر ها بررسی می شود:

فیلر ژوویدرم

این نوع از فیلر ها از ژل هیالورونیگ اسید می باشند که به طور طبیعی در پوست تمامی افراد وجود دارد . این نوع ژل باعث افزایش حجم، افزایش رطوبت و … می شود. همچنین می تواند به طور موقت باعث کاهش چین و چروک گردد.

فیلر رستالین

یک نوع از فیلرها می تواند همانند فیلر ژوویدرم باعث افزایش حجم دهی شودکه به طور کلی از آن جهت خط و خطوط و کاهش چین و چروک استفاده می کنند.

مدت زمان پروسه تزریق فیلر چقدر است؟

تزریق ژل لب که یک روش سرپایی می باشد حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زمان می برد و بعد از تزریق می توانید به فعالیت های روزانه خود باز گردید.

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

عوارض جانبی تزریق فیلر

گاهی ممکن است به دلایل مختلف بعد از تزریق فیلر دچار عرضه شوید. برخی از مشکلات احتمالی شامل:

  • واکنش و حساسیت به ژل
  • احساس سوزش
  • بی حسی
  • قرمزی پوست
  • تورم
  • کبودی
  • درد

برای انجام تزریق فیلر به بهترین کلینیم پوست مراجعه نمایید تا عوارض احتمالی ناشی از آن با تزریق بهترین نوع فیلر توسط یک متخصص تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.

دوره نقاهت تزریق فیلر

همانطور که اشاره شد، دوره نقاهت تزریق فیلر زیاد نبود و بعد از تزریق می توانید به محل کار خود بازگردید. تنها باید دقت داشته باشید که تورم تا ۲۴ ساعت ممکن است باقی بماند. از کمپرس یخ برای کاهش تورم استفاده کنید. همچنین بهتر است در روز اول بعد از تزریق در مقابل نور خورشید و یا در گرمای شدید قرار نگیرید.

سایر مقالات

لیفت صورت با نخ

پروتز سینه

لیزر موهای زائد

درمان جای جوش

پاسخ

14 − 9 =