[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

بهترین کلینیک پوست در تهران

بهترین کلینیک پوست در تهران

یکی از خدمات مهمی که در بهترین کذینیک پوست انجام می شود، در زمینه جوانسازی پوست است. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در زمینه برخی روش های جوانسازی پوست را بررسی نماییم .

کلینیک پوست تسنیم

کلینیک پوست تسنیم

بهترین ها در جوانسازی پوست

به دنبال روشی هستید که از افتادگی پوست صورتتان جلوگیری کنید ؟ استفاده از روش های اصلاح صورت باعث شده حس کنید پوستتان شل شده؟ در این مقاله سعی داریم روشهای مختلف برای ایجاد جوانسازی  پوست را پیشنهاد دهیم.

در عصری که بیشتر افراد در پی رسیدگی و مراقبت های ظاهری هستند توجه به پوست می تواند از مهمترین المانهای زیبایی تلقی شود. شاید بتوان گفت پوست یکی از قسمت هایی است که توجه به آن می تواند تاثیر بسزایی درزیبایی افراد داشته باشد. در این میان راه کارهای گذشته که برای این موضوع پیشنهاد می شد اغلب بسیار زمان بر و وقت گیر بود. امروزه روش های نوینی در این راستا ایجاد شده که از نظر زمانی نسبت به روش های قدیمی ارجحیت دارند.

یکی از موثر ترین روش ها برای زیبایی جوانسازی پوست است، افراد اغلب برای جوان به نظر رسیدن به لوازم آرایشی پناه می برند اما راه ساده تری نیز برای رسیدن به این زیبایی وجود دارد همانطور که اشاره کردیم جوانسازی پوست راه بهتر و درعین حال راه سالم تری برای جوان نگاه داشتن پوست قلمداد می شود.

اما علت آسیب های پوستی که باعث می شود پوست کدر و بی روح جلوه کند چیست ؟

با افزایش سن وهمچنین قرار گرفتن در معرض اشعه یو وی ناشی از لامپ های کم مصرف و حتی تلوزیون و یا استفاده مداوم از کرم های سنگین آرایشی به مرور زمان  باعث می شود پوست چروک شده و لایه زیرین این چروک ها خالی می شود و وقتی ما از لوازم آرایشی برای صاف تر نشان دادن پوست استفاده می کنیم عملا شیار های سطحی را پر می کنیم و لایه های عمیق تر پوست همچنان خالی باقی می ماند در این خصوص عمل جراحی از جمله تزریق مزوتراپی می تواند موثر باشد. برای جوانسازی ابتدا لازم است چین و چروک های صورت را پر کرده بنابراین در کنار روش مزوتراپی می توان از روش های میکرودرم ابریژن و همچنین بوتاکس هم استفاده کرد. سازو کار این دو روش به این صورت است که ابتدا با روش مزوتراپی سلول های جدید تشکیل شده و سلول های مرده پوست با روش میکرودرم ابرژین از بین برود. باید توجه داشت در مناطقی از پوست که حرکت های عضلانی ضروری نیست مثل دور چشم و پیشانی استفاده از راه درمانی بوتاکس می تواند نتیجه دلخواه را ارائه دهد.

 از دیگر روش های جوانسازی می توان به وسیله نخ، تزریق ژل و در آخر از جوانسازی پوست با لیزر را نیز نام برد.

جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

جوانسازی به وسیله نخ

در چند سال اخیر نخ هایی به نام پلی دی اکسینان به بازار آمده اند مکانیسم این نخ ها به این شکل است که در درم (پوست متشکل از سه لایه به نام های اپیدرم، درم، و هیپودرم است.) جایگذاری شده نکته جالب در اینجا است که با جایگذاری این نخ ها درپوست، تخریب ایجاد شده و نتیجه این تخریب سلول های سازنده پوست را افزایش داده و موجب تکثیرفیبروبلاست می شود و علاوه بر آن باعث افزایش گردش خون شده  و کلاژن سازی را بالا می برد. همین دو مورد برای جوانسازی پوست می تواند بسیار مفید باشد. اما نخ هایی نیز وجود دارد که اصطلاحا به آن نخ های خاردار گفته می شود که هم مکانیسم نخ های اول را دارند و هم خاصیت کشسانی دارند. در رابطه با  ماندگاری باید بگوییم، ماندگاری این روش  در مناطق سرد از یک تا دو سال تخمین زده می شود.

جوانسازی به روش تزریق ژل

لازم به ذکر است که تفاوت جوانسازی پوست به روش مزوتراپی با جوانسازی به روش تزریق ژل در این نکته است که در روش تزریق ژل فقط خط لبخند پر شده ولی در روش مزوتراپی بخش های دیگر صورت نیز پوشش داده می شود، همچنین اگر بخواهیم از روش ژل با مواد گران قیمت استفاده کنیم هزینه انجام آن با روش مزوتراپی برابری خواهد کرد. نکته قابل توجه دیگر نیز فعالیت خود بدن در روش مزوتراپی برای ایجاد جوانسازی پوست است که این روش را در مقایسه با تزریق ژل برتری داده است .

جوانسازی به روش لیزر

اما روش پرطرفدار دیگری که نام برده شد روش جوانسازی با استفاده از لیزر است. شاید نقطه ضعف این روش اضافه شدن هزینه کرم هایی باشد که بعد از انجام لیزر باید تهیه شود ولی با این وجود این روش همچنان درصف اول این رقابت ها می باشد و از متداول ترین روش ها در انجام این زیبایی به حساب می آید.

یک پیشنهاد

در خصوص انجام انواع جوانسازی پوست کلینیک تسنیم می تواند انواع رو شها را در این راستا ارائه دهد.

سایر مقالات

درمورد لیزر موهای زائد بیشتر بدانید

لیزر موهای زائد

لیزر مونالیزا

پاسخ

ده + 17 =