[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

بادی جت شکم

بادی جت شکم 

آیا از چربی های شکم خود رنج می برید؟ آیا می دانید بهترین روش تخلیه چربی چیست؟ آیا تخلیه چربی موجب کاهش بیماری می شود؟ برای دانستن پاسخ این سوالات مطلب ذیل را دنبال کنید.

امروزه زندگی اکثر افراد به گونه ای است که زمان کافی برای ورزش و تغذیه مناسب ندارند و این امر موجب انباشته شدن چربی در بدن به خصوص در ناحیه شکم می شود و هر چه فرد تلاش می کند تا این چربی ها از بین بروند موفق نمی شود. این چربی ها فرم زیبا ، تناسب اندام و سلامتی فرد را دچار مشکل می کند.

امروزه زندگی اکثر افراد به گونه ای است که زمان کافی برای ورزش و تغذیه مناسب ندارند و این امر موجب انباشته شدن چربی در بدن به خصوص در ناحیه شکم می شود شما عزیزان برای درمان این مشکل می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

چربی هایی در نواحی از بدن به خصوص شکم وجود دارد که با رژیم های غذایی و ورزش از بین نمی روند . با استفاده از روش ها و دستگاه های خاصی این چربی ها تخلیه می شوند و این امر موجب می شود در نواحی که چربی وجود داشته فرم وتناسب بهتری برای فرد ایجاد شود.

بادی جت چیست؟

بادی جت دستگاه تخلیه چربی است که تخلیه چربی توسط آب صورت می گیرد این دستگاه جدیدترین و مدرن ترین دستگاه تخلیه چربی است که عمل آن سرپایی انجام می شود. امروزه از روش های بسیاری برای تخلیه چربی شکم استفاده می شود که بادی جت یک نوع از این روش ها است که علاوه بر جنبه زیبایی در درمان بیماری کمک می کند.

جنبه درمانی بادی جت

  • تخلیه چربی برای افراد دیابتی باعث کم شدن مقدار مصرف انسولین می شود و در افرادی که مستعد دیابت هستند ریسک دیابت را کم می کند
  • کاهش مشکلات بیماران قلبی
  • اگر افزایش چربی به گونه ای باشد که بر روی ستون فقرات فشار وارد کند باعث بروز مشکل می شود که با انجام بادی جت این مشکلات کمتر می شود

در اکثر نواحی بدن می توان بادی جت را انجام داد ولی بستگی به شرایط فرد دارد جراحی زیبایی نیاز به تشخیص دارد هنگامی که به پزشک مجرب در این زمینه مراجعه می کنید باید تشخیص دهد که آیا می توانید این عمل را انجام دهید یا خیر.

بادی جت شکم

بادی جت شکم

بادی جت شکم

داشتن شکمی صاف و بدون چربی خواسته بسیاری از افراد است، که بادی جت می تواند بسیاری  از افراد را به این خواسته برساند. عمل بادی جت شکم به گونه ای است که پزشک با ایجاد برش هایی بر روی شکم لوله های کانولا را به زیر پوست که محل تجمع چربی است وارد می کند و چربی ها با فشار آبی که از لوله ها خارج می شود از بافت ها جدا می شوند و در انتها چربی های جدا شده توسط دستگاه مکش خارج می شود.اگر چربی های خارج شده سالم باشند می توان از آنها جهت جوان سازی صورت استفاده کرد.

لاغری به روش بادی جت علاوه بر شکم در ناحیه های پهلو، سینه، ران و باسن هم موثر است و در زمانی می توان از این روش لاغری استفاده کرد که چربی کمتری در این نواحی جمع شده باشد.

عوارض ناشی از بادی جت کدامند؟

  • تورم خفیف
  • عفونت
  • خون مردگی ناحیه درمان شده

از خدمات دیگر کلینیک تسنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوانسازی پوست

تزریق چربی

پاسخ

13 − یازده =