[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

انواع میکرونیدلینگ صورت

انواع میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که طی آن سوزن های ریز و ظریف با تعداد مشخصی وارد سطح پوست می شوند که تعداد و عمق آنها توسط پزشک مشخص می شود. از این روش برای جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک سطحی و جای جوش ها استفاده می شود. روش انجام این کار به چه صورت می باشد؟ آیا میکرونیدلینگ برای از بین بردن کامل جای جوش و اسکارهای ناشی از آن مناسب می باشد؟ با ما همراه باشید.

یکی از روش های جوانسازی پوست میکرونیدلینگ می باشد. از این روش برای از بین بردن چین و چروک سطحی و جای جوش ها استفاده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

روش کار میکرونیدلینگ

در این روش ابتدا بی حسی در ناحیه ای که قرار است میکرونیدلینگ انجام شود، زده می شود و بعد از بی حسی صورت در صورت نیاز ماده مزوتراپی یا هر ماده دیگری که برای بهتر کردن نتیجه، توسط پزشک استفاده می شود و سپس سوزن ها روی سطح پوست حرکت داده می شوند. سوزن های ریزی که بر روی قلم درماپن تعبیه شده است و در هر بار استفاده تعویض خواهد شد.

انواع میکرونیدلینگ

  • انواع میکرونیدلینگ صورت بر اساس عمق نفوذ سوزن ها تقسیم بندی می شوند. میکرونیدلینگ سطحی سوزن ها تا عمق ۰٫۵ میلی متر پوست نفوذ کرده و سبب افزایش فعالیت های فاکتورهای رشد در اپیدرم شود.
  • در میکرونیدلینگ عمقی سوزن ها تا عمق ۳ میلی متری پوست نفوذ می کند و با افزایش رشد سلول های الاستین و کلاژن موجب بهبود زخم و اسکارهای عمیق تر می شود.

مزایای میکرونیدلینگ

سوزن های موجود بر روی درماپن باعث ایجاد سوراخ های ریز بر روی پوست می شود. حرکات دورانی و رفت و برگشتی این سوزن ها بر روی پوست باعث تحریک کلاژن سازی، فاکتورهای رشد، فاکتورهای روشن کنندگی و جوانسازی پوست می شود. در نتیجه به ترمیم بافت پوست کمک بسیاری می شود. همچنین از این روش برای از بین بردن اسکارهای ناشی از جای جوش، جای زخم و بریدگی و جای بخیه که بر روی پوست افراد ایجاد اسکار کرده است، استفاده می شود. در نتیجه تحریک کلاژن سازی راهی مناسب برای دریافت نتیجه بهتر از این روش می باشد.

انواع میکرونیدلینگ صورت

انواع میکرونیدلینگ صورت

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

تعداد جلساتی که برای انجام این کار وجود دارد وابسته به نوع پوست و پاسخ دهی بدن افراد به درمان می باشد. پزشک معالج معمولا بعد از یک بار ویزیت کردن به مراجعه کننده اعلام خواهد کرد که چند جلسه برای انجام میکرونیدلینگ نیاز می باشد. عمق اسکارها میزان اسکار و زمان گذشتن از اسکار فاکتورهای دخیل در جواب دهی پوست افراد به روش میکرونیدلینگ می باشد.

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه انجام این کار به عوامل متعدد بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به هزینه سوزن ها موقعیت جغرافیایی و مکانی که برای انجام میکرونیدلینگ انتخاب می شود، اشاره کرد. ممکن است میکرونیدلینگ جهت اثر بخشی بالا با روش های دیگری ترکیب شود که در مقدار هزینه تاثیر گذار می باشد که هزینه های دریافتی از این روش به تعداد جلسات در نظر گرفته شده توسط پزشک نیز وابسته می باشد در جلسه اول مشخص می شود.

دیگر خدمات کلینیک زیبایی تسنیم:

درمان جای جوش

لایه برداری پوست

راه های ارتباطی با کلینیک تسنیم:

۲۲۷۶۴۵۸۸ – ۲۲۷۶۵۲۸۵

info@tasnimclinic.ir

پیج اینستاگرام

پاسخ

14 + 18 =