[021] ️22764588 -22765285
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
با تعیین وقت قبلی
تهران، پاسداران، بوستان دوم، نبش بن بست مریم، پلاک 2، زنگ 6

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

در واقع ابدومینوپلاستی یک اصطلاح است و به یک سری تکنیک های خاصی که پزشکان از آن استفاده می کنند اشاره می کند که طی آن فرم اولیه شکم که در اثرعوامل مختلف تغییر پیدا کرده است را به شکل اولیه خود برمی گرداند.

چه افرادی کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی هستند؟

  • اکثریت قریب به اتفاق افرادی که برای جراحی ابدومینوپلاستی مراجعه می کنند، معمولا خانم ها هستند.
  • خانم هایی که در اثر زایمان و دوران بارداری دچار شل شدگی جداره پوست، ایجاد تغییر در لایه های شکم و چربی های زیر آن شده اند.
  • خانم ها و آقایانی که به دلیل کاهش وزن زیاد دچار تغییرات در پوست و عضلات جداره شکم شده اند.
در واقع ابدومینوپلاستی یک اصطلاح است و به یک سری تکنیک های خاصی که پزشکان از آن استفاده می کنند اشاره می کند که طی آن فرم اولیه شکم که در اثرعوامل مختلف تغییر پیدا کرده است را به شکل اولیه خود برمی گرداند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از کلینیک زیبایی تسنیم ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۲۱ و ۲۲۷۶۵۲۸۵ و۰۲۱ ۲۲۷۶۴۵۸۸

 

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی

اگر عملی طبق اصول و طبق تکنیک های درست انجام شود و اگر افراد درستی برای اینکار انتخاب شوند معمولا احتمال ایجاد عوارض بسیار کم تر می شود. عوارض زمانی خود را نشان می دهد که کیس به درستی انتخاب نشده باشد یا پزشک از تکنیک درستی استفاده نکرده باشد. چه در جراحی ابدومینوپلاستی چه در جراحی های دیگر معمولا یک سری عوارضی مانند خون ریزی، عفونت زخم و بد جوش خوردن جای زخم ایجاد می شود که این عوارض در تمام جراحی ها مشاهده می شود. یک سری عوارض اختصاصی در رابطه با ابدومینوپلاستی وجود دارد مانند آمبولی لخته خون یا آمبولی چربی و نکروز که از جمله عوارض تقریبا عمده و اصلی در عمل ابدومینوپلاستی می باشند.

میزان زمان دریافت نتیجه مناسب پس از جراحی ابدومینوپلاستی

برخلاف جراحی های دیگر عمومی هر چه زمان بیشتری از جراحی های زیبایی بگذرد و اگر جراحی با اصول خاص و درستی انجام شده باشد معمولا نتایج عمل انجام شده بهتر خواهد بود.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

میزان موفقیت و ماندگاری جراحی ابدومینوپلاستی

این جراحی هم مانند جراحی های دیگر نیازمند گذشت زمان است. با این جراحی در واقع پزشک زمان را به عقب می کشد یعنی فرم بدن فرد را به قبل از اینکه این مشکل در او ایجاد شود، تبدیل می کند. اما مراقب های پس از عمل همگی بستگی به رعایت خود بیمار دارد و اگر رژیم غذایی رعایت نشود جراحی هیچ فایده ای ندارد. در این گونه جراحی ها بیمار باید قبل از جراحی توجیه شود که باید بعد از جراحی زیر نظر یک مشاور تغذیه باشد و یک رژیم غذایی مناسب را دریافت و پس از جراحی طبق آن پیش برود.

 

 

 

پاسخ

چهار × 3 =